Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত
