Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Translation
bs: Prevod

en: outdated
bs: star

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bs: Promjene uradjene u ovoj tabeli neće biti sačuvane dok ne potvrdite formu.
