Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: n/a
cs: není

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Translation
cs: Překlad

en: outdated
cs: zastaralé

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: No translatable fields
cs: Žádná přeložitelná pole

en: Translations of %label
cs: Překlady pro %label

en: Hide description
cs: Skrýt popis

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
cs: <strong>@language_name (Originální jazyk)</strong>
