Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: n/a
et: puudub

en: Published
et: Avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Translation
et: Tõlge

en: outdated
et: vananenud

en: Source language
et: Algne keel

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: No translatable fields
et: Tõlgitavaid välju ei ole

en: Translations of %label
et: %label tõlked

en: Hide description
et: Peida kirjeldus

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
et: <strong>@language_name (Algne keel)</strong>

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
et: Tegevus "Kustuta tõlge" on saadaval ainult avaldatud tõlgetele.
