Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: n/a
fi: ei mitään

en: Published
fi: Julkaistu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: Translation
fi: Käännös

en: outdated
fi: vanhentunut

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fi: Muutokset otetaan käyttöön vasta kun valitset <em>tallenna</em>.

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: No translatable fields
fi: Ei käännöskelpoisia kenttiä

en: Translations of %label
fi: Käännökset %label

en: Hide description
fi: Piilota kuvaus

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
fi: <strong>@language_name (Alkuperäinen kieli)</strong>
