Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Add
is: Stovna

en: Published
is: Útgivið

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Not translated
is: Ikki týtt

en: outdated
is: útgingin

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Broytingar gjørdar í hesi talvu verða ikki goymdir fyrr enn formurin verður latin inn.
