Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: Translation
gu: ભાષાંતર
