Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: n/a
is: á ekki við

en: Published
is: Birt

en: Not published
is: Ekki birt

en: Translation
is: Þýðing

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Breytingar framkvæmdar í þessari töflu verða ekki vistaðar fyrr en formið er innsent.
