Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: Published
jv: Dipacak

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: outdated
jv: kadaluwarsa

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.
