Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: - Any -
mr: - काहीही -
