Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: n/a
oc: n/d

en: Published
oc: Publicat

en: Changed
oc: Modificat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: Translation
oc: Traduccion

en: outdated
oc: traduccion perimida

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.

en: No translatable fields
oc: Aucun camp traduisible

en: Translations of %label
oc: Traduccions de %label
