Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: n/a
sl: n/d

en: Published
sl: Objavljeno

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: outdated
sl: zastarelo

en: - Any -
sl: - Vse -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
