Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: outdated
th: ล้าสมัย

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
th: การเปลี่ยนแปลงในตารางนี้จะไม่ถูกบันทึกจนกระทั่งฟอร์มถูกส่ง
