Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: n/a
be: [няма]

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: Translation
be: Пераклад

en: outdated
be: састарэлы

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.

en: Translations of %label
be: Пераклады %label
