Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: n/a
gl: n/d

en: Published
gl: Publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: outdated
gl: atrasada

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
gl: <strong>@language_name (Idioma orixinal)</strong>
