Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: outdated
hy: ժամկետնանց

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
hy: «Ջնջել թարգմանությունը» գործողությունը հասանելի է միայն հրապարակված թարգմանությունների համար:
