Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: n/a
km: គ្មាន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: outdated
km: ហួស​សម័យ

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។
