Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
