Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
