Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: n/a
pl: n.d.

en: Published
pl: Opublikowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: outdated
pl: nieaktualne

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: No translatable fields
pl: Nieprzetłumaczalne pole

en: Translations of %label
pl: Tłumaczenie %label

en: Hide description
pl: Ukryj opis

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
pl: <strong>@language_name (Oryginalny język)</strong>

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
pl: Akcja "Usuń tłumaczenie" jest dostępna wyłącznie w przypadku opublikowanych tłumaczeń.
