Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Translation
ps: ژباړه

en: - Any -
ps: -هر-
