Translators (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon
