Translators (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Changed
tr: Değişti

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
tr: Bu tabloda yapılan değişiklikler form gönderilenceye dek kaydedilmeyecektir.

en: Show description
tr: Açıklamayı göster

en: From language
tr: Bu dilden

en: Hide description
tr: Açıklamayı gizle
