Translators (8.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
el: Οι αλλαγές που γίνονται σ' αυτόν τον πίνακα δεν θα αποθηκευτούν έως ότου η φόρμα υποβληθεί.

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής
