Translators (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi
