Translators (8.x-1.0-alpha7) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
vi: Các thay đổi được thực hiện trong bảng này sẽ không được lưu cho đến khi biểu mẫu được đệ trình.
