Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Changed
lv: Labots

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Translate
lv: Tulkot

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.
