Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: Changed
sv: Ändrad

en: Reply
sv: Besvara

en: Translate
sv: Översätt

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sv: Ändringar som görs i denna tabell sparas inte förrän formuläret skickas.

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Hide description
sv: Dölj beskrivning
