Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Reply
be: Адказ

en: Translate
be: Перакласці

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.
