Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
