Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Reply
cy: Ateb

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cy: Ni fydd newidiadau yn cael eu cadw tan fydd y ffurflen yn cael ei gyflwyno.
