Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: n/a
he: -ללא-

en: Published
he: מפורסם

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translation
he: תרגום

en: outdated
he: לא מעודכן

en: Source language
he: שפת מקור

en: - Any -
he: - הכל -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Translations of %label
he: תרגומים של %label

en: Hide description
he: הסתרת התיאור
