Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Translate
hy: Թարգմանել
