Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Translate
ka: თარგმნა
