Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Translate
kk: Аудару

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.
