Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು
