Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان
