Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: n/a
lt: n/d

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota
