Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Translate
mn: Орчуулах
