Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Translate
ne: अनुवाद
