Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Add
pt: Adicionar

en: Changed
pt: Alterado

en: Reply
pt: Responder

en: Translate
pt: Traduzir

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pt: As alterações efetuadas nesta tabela não irão ser guardadas até que o formulário seja enviado.
