Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు

en: Reply
te: స్పందించు

en: Translate
te: అనువదించు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
