Trash (3.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
