Trash (3.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
