Trash (3.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
