Trash (3.0.10) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌
