Trash (3.0.12) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Trash
kn: ಕಸಬುಟ್ಟಿ
