Trash (3.0.12) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
