Trash (3.0.13) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: published
da: udgivet

en: Deleted
da: Slettet

en: Purge
da: Fjern

en: not published
da: ikke udgivet

en: Restore
da: Gendan

en: If none are selected, all are allowed.
da: Hvis ingen er valgt, er alle tilladt.

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
