Trash (3.0.14) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: published
sl: objavljeno

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: not published
sl: ni objavljeno
